/ Статьи
/ 5 трендів декору, які домінуватимуть у 2023 році

5 трендів декору, які домінуватимуть у 2023 році

22.03.2023
5 трендів декору, які домінуватимуть у 2023 році Рік добігає кінця, і це дає нам можливість сформулювати нові та хороші рішення, наприклад, обставити наш дім.
Тенденції меблів 2023: ботанічні та рослинні деталі , заспокійливі або яскраві кольори, розкішні елементи, які привносять нотку розкошу в наші домівки. Новий рік настає, сповнений натхненням для декору для красивого та комфортного дому.


Будинок з рослинами і sillas.

Натхнення природи

Дійсно, в декорі є тренди, яким судилося залишатися в моді ще довго. І серед трендів меблювання 2023 року, звичайно, тенденція, яка залишається і стає все сильнішою (навіть якщо ми її вже бачили), це та, яка запрошує нас включити елементи природи в усі кімнати будинку.

Природні елементи, такі як рослини, ботанічні принти та дикі кольори , будуть основою цієї тенденції, яка залишається сильною в наших домівках. Тенденція, яка розвиватиметься, вибираючи більш грайливу, сміливу та грайливу натуру. Коротше кажучи, менше пампасної трави та більше кольорів і веселощів для нашого дому.

Отже, повернення до природи та природного : ми продовжуватимемо вносити концепцію добробуту в наш дім. Завдяки таким тканинам, як бавовна, оксамит , вовна та іншим матеріалам, таким як необроблена кераміка та навіть камінь , які стануть головним матеріалом цього «природного» тренду   2023 року .

Muebles con curvas.

Звивисті форми

Архітектурні та дизайнерські деталі, такі як арки та круглі та вигнуті форми , які ми вже бачили, що утверджуються в інтер'єрі , також розміщені в цій же перспективі . Меблі у формі півмісяця, заокруглені килими , дивани з органічними силуетами та стільці у формі тюльпана й надалі будуть лідирувати в цьому пишному тренді.

Однак 2023 рік виводить цю тенденцію на новий рівень , і фактично ми побачимо все більше вигнутих деталей також на архітектурних елементах, таких як вікна та двері, а також на дзеркалах , шафах, тумбочках тощо.

Нарешті, ця тенденція також призведе до відродження круглих ніш і полиць , які використовувалися з епохи Відродження для розміщення та покращення творів мистецтва та скульптур, тому використання їх у домі буде чудовою ідеєю, оскільки вони є елементами, які функціонують як роздільники . і деталі великого ефекту і навіть для створення мікро сценографії всередині будинку.

Repisas con utencilios y flores moradas.

Кольори емоцій: радість і спокій

Один із трендів меблювання 2023 року , який буде найпопулярнішим? Кольори, які миттєво вселяють спокій і безтурботність і роблять нас щасливими.

Починаючи з кольору головного героя 2023 року:  лавандового. Відтінок, який уже використовується в моді та дизайні інтер’єру (пам’ятаєте Very Peri , колір, обраний Інститутом кольору Pantone як колір 2022 року?), але в 2023 році з’являється нова версія цього відтінку, яка називається цифровий лавандовий . Це дуже м'який пастельно-фіолетовий відтінок, який заспокоює і водночас викликає радість у будь-якому інтер'єрі.

Лаванда, колір, який уже дуже полюбився в дизайні інтер’єру завдяки своїм розслаблюючим властивостям, походить від пастельних рожевих тонів, які закріпилися в дизайні, улюбленому міленіалами.

Кімната з гламурними просторами


Гламур повертається

Однією з найгарячіших тенденцій 2023 року буде розкіш і гламур у домі . Розкіш буде присутня через оздоблення та текстури, багаті деталями, які викликають елегантність, дедалі більше відходячи від мінімалізму та простих стилів.

Ця тенденція принесе нову концепцію дому, комфорт і розкіш стануть головними героями вашого повсякденного життя, ніби ви перебуваєте на ексклюзивному курорті . Розкішне оздоблення з’явиться в кількох неочікуваних частинах будинку, як і вишукані тканини, вражаючі текстури та насичені кольори.

І ця тенденція не буде повною без дози деталей. Від теплих металів, таких як золото чи латунь, до позолочених ваз з органічним і рослинним орнаментом. Все буде витвором мистецтва, який задасть тон для підтримки комфортної та розкішної естетики у вашому домі.

Recmara con plantas y muebles hechos de fibras naturales.

Здоровіший дім

Нарешті, давайте розглянемо ще одну важливу тенденцію цього історичного періоду: концепцію здорового способу життя. Що стосується декору, у 2023 році це означає все нові способи адаптації дому до більш здорового та природного життя, допомагаючи нам підтримувати емоційне благополуччя навіть у тому місці, де ми живемо.

Прикрашені та добре вивчені простори, від організації до обробки, допоможуть нам зменшити стрес і напругу повсякденного життя, але, перш за все, вони створять нові простори в нашому домі: невеликі зони, в яких можна розвивати та практикувати уважність, наприклад, куток читання, шезлонг або маленький зелений балкон стануть головними героями більш збалансованого та здорового життя.