/ Партнерство
Партнерство

Компанія Comfort Home запрошує до співпраці архітекторів, декораторів, дизайнерів, дизайн-студії та архітектурні бюро.

Отримати пропозицію про співпрацю

Шукаєте надійного партнера для реалізації Ваших проектів?

Залиште свої контактні дані і ми запропонуємо умови співпраці, від яких Вам складно буде відмовитися.


Дизайнерські елементи інтер'єру та декору - це наш профіль. Крім того, ми чудово розуміємо, що співпраця з творчими особистостями вимагає індивідуального підходу до кожного фахівця, і ми вміємо знайти цей підхід. Ми забезпечимо Вас усім необхідним для реалізації найсміливіших ідей: великий вибір товару, висока якість продукції, своєчасна доставка, унікальні пропозиції, а також персональна мотивація у вигляді бонусів.

Ми не просто робимо висновок партнерство з дизайнерами, декораторами, архітекторами і дизайн-студіями, ми пропонуємо працювати в команді. Наші переваги і індивідуальний підхід до кожного фахівця дозволять досягти синергетичного ефекту в роботі і спільно отримувати прибуток.

Співпрацюючи з Comfort Home, ви отримуєте:

Широкий асортимент
Широкий асортимент
Ми пропонуємо асортиментний ряд, який дозволить втілити Ваші найсміливіші і креативні ідеї. У нашому каталозі на сайті, а так само в індивідуальних вибірках Ви зможете знайти елементи інтер'єру для будь-якого стилю.
Допомога у виборі товарів
Допомога у виборі товарів
Наші співробітники проконсультують Вас по асортименту, наявності окремих товарів і нових колекцій, допоможуть Вам відшукати потрібний елемент інтер'єру або визначитися з його вибором. Ми допоможемо підібрати необхідні позиції в будь-якій ціновій категорії.
Інформація за асортиментом
Інформація за асортиментом
Наша компанія надасть рекламну продукції за поточним асортименту, своєчасно надасть всю необхідну інформації по вийшли новинок. Крім того ми забезпечимо всієї технічною інформацією, включаючи монтажні схеми і 3D моделі.
Своєчасні поставки
Своєчасні поставки
Самостійний імпорт з країн Європи та Азії. Персональна кур'єрська служба Comfort Home дозволяє забезпечувати надійні та своєчасні поставки Ваших замовлень. При необхідності ми доставимо Ваше замовлення в будь-яку точку світу.
Спеціальні знижки і бонуси
Спеціальні знижки і бонуси
Унікальні пропозиції для наших партнерів і їх клієнтів. Максимально конкурентні ціни та подарунки для постійних партнерів.
Висока якість продукції
Висока якість продукції
Співпраця з виробниками забезпечує високу якість продукції, її гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Співпрацюючи з нами, Ви продовжуєте займатися своєю роботою, не відволікаючись на підбір і прорахунок, отримуючи при цьому додаткові переваги і бонуси. Працюючи в команді, ми разом зможемо реалізувати ще більше цікавих проектів і креативних дизайнерських рішень.

Щоб отримати пропозицію про співпрацю або дізнатися подробиці, залиште замовлення на нашому сайті. Ми зв'яжемось з Вами.

Шукаєте надійного партнера для реалізації Ваших проектів?

Залиште свої контактні дані і ми запропонуємо умови співпраці, від яких Вам складно буде відмовитися.