/ Доставка
Доставка та оплата

Ми забезпечимо безпечне транспортування товару, так як працюємо тільки з надійними службами доставки. Перед відправкою, кожен товар перевіряється на цілісність і збереження та буде доставлений в зручний для Вас час.


СПОСОБИ ДОСТАВКИ

По території України:

Доставка здійснюється транспортною компанією «Нова Пошта».

Також, доставка може бути здійснена кур'єром транспортної компанії прямо до Вас додому.

Вартість доставки залежить від розміру та ваги товару, суми страховки, а також місця призначення. Детальну інформацію про служби доставки Ви можете отримати на офіційному сайті компанії «Нова Пошта».

По Харкову:

При замовленні від 1000 грн ComfortHome надає безкоштовну адресну доставку по місту. Також доступний самовивіз з нашого офісу. Узгодження дати та часу вашого візиту здійснюється з нашим менеджером по телефону, вказаному в розділі «Контакти». Також можлива відправка «Нової поштою».


Увага! При отриманні перевіряйте Ваше замовлення на правильність комплектації та зовнішній вигляд, не залишаючи відділення пошти. Якщо при перевірці Ви виявили пошкодження або неповну комплектацію, зателефонуйте нам, не йдучи з відділення пошти або в присутності кур'єра.

Відправлення виконується з пн-пт з 10:00 до 18:00 години. Товари, замовлені вами в суботу та неділю, відправляються в понеділок. Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення та наявності товару на складі.

Ви також можете вказати будь-який інший час доставки і покупка буде доставлена у зручний для Вас час. Інший час доставки, а також час доставки в населені пункти області визначається за домовленістю з клієнтом.

Неправильно зазначений номер телефону, неточна або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте ваші персональні дані при реєстрації та оформленні замовлення. Конфіденційність ваших реєстраційних даних гарантується.


ОПЛАТА

Готівковий розрахунок

При отриманні замовлення Ви оплачуєте замовлення після того, як побачите та перевірите його. Оплата здійснюється готівкою кур'єру під час отримання замовлення або при самовивозі.

Безготівковій розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину надасть Вам рахунок, який Ви зможете оплатити безготівковим переказом в будь-якому банку або за допомогою карти (при цьому стягується банківська комісія). Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається при доставці разом з товаром.

Товари під замовлення

При оформленні замовлення на відсутні товари на складі, менеджер інтернет магазину уточнить для Вас термін поставки. В якості підтвердження замовлення Ви вносите передоплату, в розмірі від 10% до 50% від суми замовлення, в залежності від виробника. Передоплату можна здійснити будь-яким зручним для Вас способом. При оформленні замовлення складаються всі необхідні документи. Доплата на замовлення здійснюється після прийому та огляду товарів. Замовлений товар підлягає поверненню або заміні тільки через брак виробництва.